Ogrodzenie jak marzenie

Pozwól sobie na odrobinę luksusu i zainwestuj w ogrodzenie, które możesz zaprojektować sam z pomocą naszych projektantów. Wybierz wymarzone komponenty i stwórz ogrodzenie, które nada Twojej posiadłość wyjątkowego charakteru. Projekty, które dla Państwa tworzymy, realizowane są zawsze na indywidualne zamówienie Klienta, dzięki czemu mają Państwo kontrolę nad projektem w każdym jego etapie. Poprzez indywidualne podejście do każdej realizacji jesteśmy w stanie zaprojektować oraz stworzyć ogrodzenie, które będzie reprezentacją Państwa marzeń, które z pewnością będzie wyróżniało się na tle produktów i komponentów, które dostępne są aktualnie na rynku.

Nasze ogrodzenia cechuje wysoka jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły, dzięki wysokiemu zabezpieczeniu antykorozyjnemu zapominasz o problemie na długie lata. Na zastosowane przez nas technologie antykorozyjne dajemy gwarancje 10 lat na ogrodzenia kute oraz dożywotnią gwarancje na ogrodzenia aluminiowe.

Ogrodzenia i przęsła pałacowe,  w których skład wchodzi między innymi przęsło kute, wykonane jest z bardzo wysokiej jakości komponentów. Elementy kute, użyte do spawania, wykonywane są w polskich kuźniach . Powłoka antykorozyjna to ocynk ogniowy, który wnika w materiał, po ocynku ogrodzenie jest poddane procesowi szlifowania wypływek i pokryte farbą proszkową dzięki czemu osiągamy idealną powłokę.

Ogrodzenia i przęsła  nowoczesne, z których najbardziej polecamy przęsła aluminiowe poddane są wstępnej obróbce i malowane proszkowo. Dzięki zastosowaniu takiej technologii nie ma możliwości by powłoka kiedykolwiek zardzewiała. Ogrodzenia aluminiowe są lekkie i wytrzymałe.  Pokrycie farbą proszkową detali daje niesamowity efekt wizualny, który będzie cieszył oko przez bardzo długie lata.

Szanowni Państwo, jeżeli chcecie wykonać pięknie ogrodzenie na lata, a nie na maximum 2 sezony ta oferta jest dla Was. Służymy pełnym wsparciem technologicznym, projektowym, wykonawczym, na życzenie klienta wykonujemy również indywidualne projekty ogrodzeń wiat oraz małej architektury.

Jeżeli macie Państwo swoją wizje, zapraszamy do kontaktu. Ogrodzenia, ławki, stołu stalowego z wypełnieniem drewnianym, szklanym, naszkicujcie go na kartce wyślijcie do nas a my pomożemy zrealizować Wasze marzenia odnośnie idealnych ogrodzeń oraz komponentów.

Skontaktuj się z nami
Telefon: + 48 537 007 433
Adres: ul. Wojska Polskiego 65a (teren Parku Przemysłowego)
85-825 Bydgoszcz
NIP: PL 554 263 37 44
BG Ogrodzenia jest marką firmy BG Technology