Polityka prywatności

Home : Polityka prywatności

Polityka Prywatności  Ochrona danych osobowych

 

Informacje ogólne

Firma BG technology zadbała o prawo do prywatności użytkowników sklepu www.bgogrodzenia.pl chroniąc ich dane osobowe .Dzięki odpowiednim rozwiązaniom systemowym zapobiegamy w skuteczny sposób ingerencji osób trzecich w prywatność użytkowników sklepu.

Przeglądając ofertę sklepu www.bgogrodzenia.pl, szukając informacji bądź zamawiając towar na stronie www.bgogrodzenia.pl, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się stronie www.bgogrodzenia.pl. BG TECHNOLOGY Jako właściciel portalu www.bgogrodzenia.pl oraz sklepu www.bgogrodzenia.pl, zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w Polityce Prywatności. Wprowadzenie zmian nie wpływa oczywiście na zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników BG TECHNOLOGY (www.bgogrodzenia.pl)

Dane osobowe

Rejestracja w sklepie www.bgogrodzenia.pl nie jest konieczna do dokonania zakupów, ale umożliwia użytkownikowi użycie dodatkowych opcji oraz korzystanie z rabatów przy wiekszych zakupach. Dane personalne, które należy podać w formularzu rejestracyjnych, to między innymi: imię i nazwisko, login i hasło, niezbędne do składania zamówień na www.bgogrodzenia.pl. Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych, w formularzu rejestracyjnym należy wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów BG Technology Przez przetwarzanie danych osobowych, rozumiemy wykorzystywanie ich wyłącznie w celu dokonania realizacji zamówienia tj. wystawienie listu przewozowego, wysłanie faktury za towar, kontakt w celu informacji o przesyłce. Po dokonaniu wysyłki zakupionego towaru.

Użytkownik składający zamówienie w sklepie www.bgogrodzenia.pl, który wcześniej nie dokonał rejestracji, musi wypełnić formularz z danymi dotyczącymi wysyłki towaru. Każdy użytkownik ma prawo do wglądu oraz poprawiania podanych danych. Jest to możliwe poprzez kontakt z operatorem sklepu lub bezpośrednio na stronie www.bgogrodzenia.pl przez formularz edycji danych użytkownika (w przypadku użytkowników posiadających swoje konto – tzn. login i hasło).

Usunięcie konta użytkownika

Każdy użytkownik, który założył konto w sklepie www.bgogrodzenia.pl, może skorzystać z możliwości usunięcia konta w dowolnie wybranym czasie. Zostanie ono skasowane niezwłocznie bądź po zrealizowaniu przypisanych mu zamówień. Usunięte zostaną wszystkie dane wraz z adresem e-mail znajdującym się w bazie danych. Nie ma możliwości odtworzenia usuniętego konta. Klient będzie musiał ponownie je założyć oraz podać wszystkie dane.

Bezpieczeństwo danych

Sklep internetowy www.bgogrodzenia.pl jest zbudowany w oparciu o zaawansowane technologicznie oprogramowanie co gwarantuje zabezpieczenie przed przeniknięciem zawartych na naszych stronach danych do osób trzecich.

jak wykorzystujemy Twoje dane?

Dane zebrane o Kliencie w żadnym wypadku nie są sprzedawane podmiotom trzecim. Dane uzyskane podczas transakcji zakupu będą wykorzystane jedynie w celu realizacji transakcji, w tym pobrania należnej kwoty oraz wysyłki towaru. W celu obciążenia karty kredytowej, dane Klienta mogą być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze, a firmie przewozowej w celu dostarczenia przesyłki.

Powyższe dane zbierane są automatycznie o każdym z użytkowników strony. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane Klienta mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W sytuacji naruszenia Regulaminu sklepu, naruszenia prawa lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

Jak kontaktujemy sie z klientem ?

Jeśli dokonałeś zakupu towaru, otrzymasz od nas wiadomości e-mail dotyczące stanu realizacji zamówienia. Możliwy jest również kontakt telefoniczny.

Wykorzystanie ciasteczek (ang. cookies)

Podczas korzystania z naszej strony www możemy wykorzystywać tzw. ciasteczka służące weryfikacji.

Zmiany naszej polityki prywatności

BG Technology zastrzegają sobie prawo zmiany powyższej Polityki Prywatności poprzez publikację nowej Polityki Prywatności na tej stronie.

Zasady bezpieczeństwa

W sytuacji wzajemnego korzystania z jednego komputera wraz z osobami trzecimi, po zakończeniu korzystania z usług sklepu www.bgogrodzenia.pl, należy pamiętać o wylogowaniu się, by nikt nie mógł korzystać lub modyfikować zasobów Klienta lub informacji jego dotyczących.

Dane podane przez Klienta podczas składania zamówienia znane są tylko jemu oraz BG Technology( właściciel portalu www.bgogrodzenia.pl oraz sklepu www.bgogrodzenia.pl)

Gwarantujemy nieujawnianie ich nikomu. Drogi kliencie ostrzegamy byś również zachował ostrożność w udostępnianiu swoich danych do logowania innym osobom.